קרולין קופר

מנהלת מדיה חברתית

מרצה ומנחת סדנאות
מלמדת עסקים ליצור שיווק אפקטיבי
באינסטגרם ובטיקטוק

צילום: Shine Conferences

מרצה ומנחת סדנאות
מנהלת מדיה חברתית

מלמדת עסקים ליצור שיווק אפקטיבי באינסטגרם ובטיקטוק

אודות

נעים מאוד, שמי קרולין קופר מנהלת מדיה חברתית מרצה ומנחת סדנאות לעסקים ברשתות החברתיות מלמדת בעלי עסקים ליצור שיווק אפקטיבי בפלטפורמות המובילות אינסטגרם וטיקטוק.

בעברי כ 25 שנה בתחום הכספים 7 שנים מתוכם ברשת מלונות הילטון. במקביל לעבודתי במלון הבת שלי לילך מסיימת את שירותה הצבאי בתור מוסיקאית מצטיינת, וחוברת לאחד המפיקים המובילים בארץ לעבוד על אלבומה הראשון. כאמא מעריצה שלה, החלטתי ללמוד את עולם הניו מדיה במכללה לניו מדיה בת”א על מנת לעזור ולמנף את הפעילות המוסיקלית שלה.

חדורת מטרה לקדם את הקריירה של לילך, עזבתי את עבודתי במלון והתחלתי בשיווק של המוסיקה שלה, בתהליך שיווק של חצי שנה בו השקנו 2 שירים של לילך הקמתי ערוצי שיווק עסקיים ללילך ערוץ היוטיוב, הפייסבוק והאינסטגרם. גיליתי את כוחה של החשיפה האורגנית באינסטגרם והתמקדתי במטרה אחת להוביל קהל מאינסטגרם ליוטיוב.

אז כמה זמן לוקח לזמרת להצליח? ומה קורה אם הזמרת זו הבת שלכם?

לילך קופר, זמרת יוצרת ומוסיקאית הבת שלי. ובתור המעריצה מס’ 1 שלה התחלתי לשווק אותה ברשתות החברתיות. בתהליך שהיה מאתגר ומעניין גיליתי את פלטפורמת האינסטגרם פלטפורמה שגילו אותה למעלה ממיליארד משתמשים ברחבי העולם.

מ 39,000 צפיות ביו טיוב לשיר הראשון
למעלה מ 54,000 צפיות לשיר השני
422 שיתופים ביוטיוב לשירים.
430 מנויים חדשים לערוץ היוטיוב.
377 הוספת השירים לפלייליסט אישי.
2,400 עוקבים באינסטגרם.
נתונים שעלו מעל הציפיות לאמן בתחילת הדרך.
במקביל שילבתי יחצנית והגענו ל 169 השמעות ב 11 תחנות רדיו. 6 תוכניות אירוח ברדיו.
2 תוכניות אירוח בטלויזיה.

הצלחת השיווק והבנת כוחו של האינסטגרם הביא אותי ליצור קשרים עם מנטורים מובילים בחו”ל לקחת שיעורים וקורסים פרטיים מהמובילים בתחום באלפי שקלים ולהתמקצע בזה.

מתלמידה למרצה בכנס יזמות עולמי באוניברסיטה העברית בירושלים

ב 14.11.17 עליתי על הבמה בהרצאה שלי בנושא אינסטגרם בכנס יזמות עולמי באוניברסיטה העברית בירושלים. לכנס הוזמנו כ 700 איש במעמד שר המסחר והתעשייה, ראש עיריית ירושלים. ואותי הכי ריגש שאחריי עלה להרצות המרצה שלי שהפך באותו היום לקולגה שלי. מאוחר יותר את ההרצאה הזו העברתי גם במכללה בה למדתי.

זכיתי לנהל עמודים וללמד את השיווק בפלטפורמת האינסטגרם לאנשי עסקים מתחומים שונים מלונאות, מוסיקה, לייף סטייל, עיצוב פנים, נטורופתיה, נדל”ן ועוד.

ב 2019 תפסה את תשומת ליבי פלטפורמה שיווקית חדשה פלטפורמת הטיקטוק וגם אותה חקרתי לעומק, העליתי סרטוני הדרכה שקיבלו חשיפה אורגנית של למעלה מ 1,700,000 צפיות והתחלתי ללמד אנשי עסקים איך ליצור שיווק אפקטיבי גם בטיקטוק.

הצטרפו אליי לעולם השיווק הדיגיטלי, יש לי מה לחדש לכם

צרו קשר

כל הזכויות שמורות לקרולין קופר @ 054-7778692 | עיצוב ואפיון: נעמה יונגר